Главная Украина ОГТСУ в Херсонській області відремонтував газогін і запустив дві ГРС для газопостачання 30 тис. жителів
Украина - 22.11.2022

ОГТСУ в Херсонській області відремонтував газогін і запустив дві ГРС для газопостачання 30 тис. жителів

Фахівці ТОВ "Оператор газотранспортної системи України" (ОГТСУ) виявили та ліквідували пошкодження на газогоні в деокупованій частині Херсонської області та відновили роботу двох газорозподільних станцій (ГРС), що подають природний газ до громад із населенням майже 30 тис. жителів.

Як зазначено в повідомленні оператора в телеграм-каналі в понеділок, на відновленій ділянці з перших днів визволення Херсонщини працює мобільна бригада Запорізького лінійного виробничого управління магістральних газопроводів (ЛВУМГ).

ОГТСУ пояснив, що газовики працюють у тісній координації із саперами з ДСНС України, які попередньо перевіряють інфраструктуру на наявність мінувань і вже неодноразово виявляли вибухонебезпечні предмети поблизу або безпосередньо на території об'єктів ГТС.

Після саперів газовики перевіряють стан обладнання на підприємстві, виявляють завдані ушкодження та можливі крадіжки з боку окупантів, описав алгоритм дій оператор. При цьому він додав, що на деяких об'єктах наші фахівці не дорахувались побутової та оргтехніки.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Может Заинтересовать

Північ Донецької області тимчасово знеструмлено через спрацювання захисту на Слов’янській ТЕС