Главная Украина Угорщина може підтримати впровадження ембарго на нафту з РФ, якщо ЄС надасть їй економічну допомогу на сотні мільйонів доларів — глава МЗС
Украина - 12.05.2022

Угорщина може підтримати впровадження ембарго на нафту з РФ, якщо ЄС надасть їй економічну допомогу на сотні мільйонів доларів — глава МЗС

Угорщина може підтримати впровадження ембарго на нафту з Росії, лише якщо Брюссель запропонує вирішення проблеми, зокрема надасть Угорщині економічну допомогу на сотні мільйонів доларів, проте угорський уряд вважає реалістичним сценарієм застосування ембарго, якщо воно поширюватиметься тільки на морські транспортні шляхи, повідомив міністр закордонних справ Угорщини Петер Сіярто.

"Ми дали зрозуміти Європейській Комісії, що можемо проголосувати за пропозицію лише в тому випадку, якщо Брюссель також запропонує вирішення проблеми, створеної Брюсселем", — цитує слова Сіярто Hirado.hu у середу.

Міністр зазначив, що в такому разі Угорщина чекає від ЄС на економічну допомогу.

"Ми чекаємо на таку пропозицію на сотні мільйонів доларів не тільки щодо переобладнання наших нафтопереробних заводів, а й на сотні мільйонів доларів щодо збільшення потужності нафтопроводу в Угорщину через Хорватію, а й на майбутнє угорської економіки", — зазначив Сіярто.

Глава МЗС наголосив, що все це потребуватиме програми модернізації у структурі угорського енергопостачання на багато мільярдів євро. Потім він зазначив, що під час переговорів стало зрозуміло, що Брюссель не має прийнятних рішень стосовно цього.

"Отже, уряд повертається до позиції, що запровадження нафтового ембарго стосовно Росії буде реалістичним лише в тому випадку, якщо воно поширюватиметься лише на морські транспортні шляхи, а трубопровідний транзит буде повністю звільнений, наголосив міністр", — йдеться у статті.

 

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Может Заинтересовать

Виручка касових апаратів у кременчуцькому ТРЦ «Амстор» у день теракту становила 2,9 млн грн — Гетманцев

Загальна виручка 58 касових апаратів, що працюють у торговельно-розважальному центрі "…