Главная Украина Україна планує відновити роботу додаткових ліній електропередач із Польщею для експорту української атомної енергії — Шмигаль
Украина - 14.05.2022

Україна планує відновити роботу додаткових ліній електропередач із Польщею для експорту української атомної енергії — Шмигаль

Прем'єр-міністр Денис Шмигаль заявляє, що в планах уряду відновити роботу додаткових ліній електропередач із Польщею для експорту української атомної енергії.

"У Плані відновлення України ми відводимо одне з центральних місць досягненню повної енергетичної незалежності нашої держави. Насамперед йдеться про суттєве збільшення власного видобутку газу, щоб самостійно на 100% забезпечувати власні потреби", — сказав Шмигаль на засіданні уряду в п'ятницю.

Прем'єр також наголосив, що Україна довела, що здатна не лише самостійно забезпечити себе електроенергією, а й експортувати її в Європу.

"Днями наше державне підприємство "Укргідроенерго" розпочало експорт електроенергії до Молдови. У планах відновити роботу додаткових ліній електропередач із Польщею для експорту української атомної енергії. Це сприятиме швидшій відмові Європи від російського газу", — наголосив він.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Может Заинтересовать

PayPal продовжив для українців термін переказів без комісії до кінця вересня

Світовий фінсервіс PayPal продовжив для українців можливість переказу коштів без комісії д…