Главная Украина Директор «Прозорро.Продажі» Соболєв став заступником міністра економіки
Украина - 25.01.2023

Директор «Прозорро.Продажі» Соболєв став заступником міністра економіки

Кабінет Міністрів на засіданні у вівторок призначив директора ДП "Прозорро.Продажі" Олексія Соболєва заступником міністра економіки з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій та цифровізації.

"…вітати не потрібно. По-перше, тому що поки нема з чим — сподіваюся, коли будуть результати, то буде з чим вітати. По-друге, тому що це об'єктивно важка робота, яка може швидко закінчитися скандалом із незалежних від тебе причин ", — написав Соболєв на своїй фейсбук-сторінці у вівторок.

За його словами, він відповідатиме за приватизацію, управління публічними активами, "Прозорро.Продажі", підтримку МСБ, корпоративне управління та різні проєкти.

"Про докладні плани напишу за кілька тижнів", — додав Соболєв.

До призначення на посаду заступника міністра Соболєв був директором ДП "Прозорро.Продажі", а у 2015-2016 роках – радником міністра інфраструктури, координуючи проєкти щодо підвищення прозорості діяльності, відкритих даних та покращення корпоративного управління державними підприємствами. Також раніше працював управляючим активами у Dragon Asset Management.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Может Заинтересовать

Матриця реформ передбачає конкурс на керівництво АРМА протягом року — Мінфін

Матриця реформ, підготовлена Кабінетом Міністрів у співпраці зі Світовим банком і подана М…