Главная Украина Кабмін схвалив залучення другого гранту від США на $2,5 млрд через проєкт МБРР і Міжнародної асоціації розвитку — Шмигаль
Украина - 29.03.2023

Кабмін схвалив залучення другого гранту від США на $2,5 млрд через проєкт МБРР і Міжнародної асоціації розвитку — Шмигаль

Кабінет Міністрів схвалив залучення другого гранту від США в розмірі $2,5 млрд через проєкт Міжнародного банку реконструкції та розвитку і Міжнародної асоціації розвитку, повідомив прем'єр-міністр Денис Шмигаль.

"Сьогодні уряд ухвалить розпорядження для отримання другого гранту цього року від США. Ідеться про $2,5 млрд. Ці кошти надійдуть через проєкт Міжнародного банку реконструкції та розвитку, а також Міжнародної асоціації розвитку. Ще $150 млн нададуть інші наші партнери. Це дасть змогу залучити вже другий цього року транш у розмірі $2 660 млн", — сказав Шмигаль на засіданні уряду у вівторок.

За словами прем'єра, кошти підуть на зарплати рятувальникам, учителям, лікарям, на допомогу пенсіонерам, внутрішньо переміщеним особам, людям з інвалідністю та малозабезпеченим сім'ям.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Может Заинтересовать

Счастье привалило: почему на торгах для Нафтогаза побеждает одна и та же компания

НАК «Нафтогаз-Украина» С момента внедрения системы публичных торгов в сфере заку…