Главная Украина Кабмін запропонує впровадити мораторій на підвищення тарифів на газ, тепло та воду в період воєнного стану та 6 місяців після його завершення
Украина - 10.05.2022

Кабмін запропонує впровадити мораторій на підвищення тарифів на газ, тепло та воду в період воєнного стану та 6 місяців після його завершення

Кабінет Міністрів подасть до Верховної Ради законопроєкти, які передбачають мораторій на підвищення тарифів на газ, тепло та воду на період воєнного стану та 6 місяців після його завершення, повідомив прем'єр-міністр Денис Шмигаль.

"Уряд подасть до Верховної Ради законопроєкти, які передбачають мораторій на підвищення тарифів на період воєнного стану та 6 місяців після його завершення. Тарифи на газ та його розподіл, а також тепло та гарячу воду не зростатимуть. У ці складні дні будь-яке підвищення тарифів не актуальне", — написав Шмигаль у телеграм-каналі.

Також, за словами прем'єра, у рамках цих законопроєктів будуть визначені компенсаторні механізми, які дають змогу підтримувати належний рівень критичної інфраструктури та її відновлення.

 

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Может Заинтересовать

PayPal продовжив для українців термін переказів без комісії до кінця вересня

Світовий фінсервіс PayPal продовжив для українців можливість переказу коштів без комісії д…