Главная Украина «Ковальська» готує виробничі майданчики до роботи за критичних умов
Украина - 25.11.2022

«Ковальська» готує виробничі майданчики до роботи за критичних умов

ПСГ "Ковальська" готує виробничі та будівельні майданчики до різних сценаріїв роботи у критичних умовах, повідомили агентству "Інтерфакс-Україна" у пресслужбі компанії.

"Для всіх нас необхідно будувати вже сьогодні. Будувати щодня, незважаючи на тривоги та обстріли. Тому запасаємося дровами для всіх наших підприємств на зиму. Віримо, вистоїмо, відбудуємо", — написав генеральний директор групи "Ковальська" Сергій Пилипенко на фейсбук-сторінці.

У пресслужбі зазначили, що фактично ситуація протягом року була стабільно тяжкою щодо обсягів виробництва. Тому "Ковальська" у Києві з початку системних перебоїв з електрикою могла динамічно перенаправляти замовлення між виробничими майданчиками у різних частинах міста та підлаштовувати робочий графік співробітників під графік відключень. При цьому будівельні майданчики та офіси мають для підстрахування генератори.

"Ми очікуємо, що взимку обсяги виробництва сезонно знизяться, але певні замовлення все одно залишаються в сегментах комерційного будівництва та відновлення інфраструктури, тому виробничі майданчики готуються до різних сценаріїв роботи в критичних умовах. На самому базовому рівні закуповуються дрова, на заводах робітники самі виготовили для виробничих та побутових потреб печі. Закуповуються Starlinkи для безперебійного зв'язку. Готується запас паливних матеріалів для роботи генераторів", — повідомили у пресслужбі.

ПСГ "Ковальська" працює на будівельному ринку України з 1956 року. Об'єднує понад 20 підприємств у сфері видобутку сировини, виробництва продукції та будівництва. Продукція представлена брендами "Бетон від Ковальської", "Авеню", Siltek тощо.

Підприємства "Ковальської" працюють у Київській, Житомирській, Львівській, Херсонській та Чернігівській областях. Загальна кількість працівників – 5 тис. осіб.

Також до цієї групи входить "Ковальська Нерухомість", що займається будівництвом житлових об'єктів у Києві. У її портфелі – 20 завершених житлових проєктів.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Может Заинтересовать

Матриця реформ передбачає конкурс на керівництво АРМА протягом року — Мінфін

Матриця реформ, підготовлена Кабінетом Міністрів у співпраці зі Світовим банком і подана М…