Главная Украина Органи місцевого самоврядування варто залучити до адміністрування місцевих податків, але без створення паралельних структур — Гетманцев
Украина - 16.02.2024

Органи місцевого самоврядування варто залучити до адміністрування місцевих податків, але без створення паралельних структур — Гетманцев

Органи місцевого самоврядування мають бути максимально залучені до адміністрування місцевих податків, однак пропозиція про створення окремих органів з адміністрування місцевих податків є абсолютно неприйнятною, заявив голова комітету ВР з питань фінансів, податкової та митної політики Данило Гетманцев.

"Я категорично проти цього, тому що в цьому випадку бізнес стикатиметься з двома контролюючими органами і це буде для нього додатковим навантаженням, що абсолютно неприйнятно", — сказав він в інтерв'ю агентству "Інтерфакс-Україна".

Гетманцев визнав, що місцеві податки мають адмініструватися краще, й органи місцевого самоврядування мають бути залучені до цього.

"Тому вважаю, що необхідно вдосконалити цей механізм розширенням можливостей для обміну інформацією, наприклад шляхом залучення органів місцевого самоврядування до передання податкових повідомлень-рішень — тобто залучення до самого адміністрування. Можливо, до стягнення заборгованості", — зазначив голова комітету.

За його словами, якісь функції мають здійснювати податкова та місцеві органи влади спільно.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Может Заинтересовать

ВР розгляне питання звільнення семи членів Рахункової палати — Железняк

Верховна Рада України розгляне питання звільнення семи членів Рахункової палати у зв'я…