Главная Украина «Укроборонпром» розпочинає співпрацю з провідним європейським виробником ракетних систем
Украина - 21.02.2024

«Укроборонпром» розпочинає співпрацю з провідним європейським виробником ракетних систем

Акціонерне товариство "Українська оборонна промисловість" підписало меморандум із провідною компанією з розроблення та виробництва ракетних систем — MBDA Deutschland, повідомляє пресслужба АТ "УОП".

"Документ передбачає спільне вивчення програм або можливостей співпраці щодо систем та концепцій протиповітряної оборони, зокрема для протидії БПЛА. Потенційні сфери партнерства – дослідження, розробка, виробництво, інвестиції тощо", — йдеться в повідомленні української компанії в телеграм-каналі у вівторок.

"Співпраця з провідними світовими зброярськими компаніями не лише розширює наявні можливості України на полі бою, а й закладає міцний фундамент для подальшого розвитку нашої оборонної промисловості та сприяє її інтеграції в оборонну промисловість НАТО", — зазначив генеральний директор АТ "УОП" Герман Сметанін, слова якого наводить пресслужба.

У свою чергу керуючий директор MBDA Deutschland Томас Готтшильд сказав: "Ця угода є важливою віхою у відносинах між оборонними галузями наших країн. Я з нетерпінням чекаю на співпрацю з "Укроборонпромом", провідним гравцем у європейській оборонній промисловості".

MBDA Deutschland розробляє і виробляє системи протиракетної та протиповітряної оборони, які відповідають поточним і майбутнім потребам військ.

 

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Может Заинтересовать

ВР розгляне питання звільнення семи членів Рахункової палати — Железняк

Верховна Рада України розгляне питання звільнення семи членів Рахункової палати у зв'я…