Главная Украина Дорожники очистили вже близько 500 км доріг на Київщині, Сумщині та Чернігівщині, забезпечено проїзд 14 мостами – «Укравтодор»
Украина - 3 недели назад

Дорожники очистили вже близько 500 км доріг на Київщині, Сумщині та Чернігівщині, забезпечено проїзд 14 мостами – «Укравтодор»

Дорожники у Київській, Сумській та Чернігівській областях на сьогодні очистили близько 500 км доріг різних форм власності, забезпечено проїзд 14 мостами, повідомило Державне агентство автомобільних доріг України ("Укравтодор") на своїй фейсбук-сторінці.

"Із 5 квітня дорожні бригади долучилися до волонтерів та комунальників та займаються генеральним прибиранням. На сьогодні маємо 212 км очищених вулиць найбільш постраждалих населених пунктів Київщини", — зазначено в повідомленні.

Водночас у держагентстві зазначили, що всі рішення щодо відновлення інфраструктури ухвалюють з огляду на думку військових. Особливо щодо зведення будь-яких тимчасових споруд.

За даними "Укравтодору", ключові тимчасові переправи облаштовують на "дорогах життя" у Київській, Чернігівській та Сумській областях.

Уже функціонують: міст через річку Ірпінь на дорозі Р-30; переправа біля села Стоянка на трасі М-06 Київ-Чоп; тимчасова переправа на маршруті Київ-Чернігів Чернігівської області (на дорозі Р-69); тимчасова переправа на дорозі Н-27 Чернігів-Мена-Сосниця-Грем'яч (на ділянці між Черніговом та Меною); дві на дорозі Р-83 (з'єднують між собою Городню, Сновськ та Корюківку; забезпечують виїзд на автодорогу Н-27); облаштовано переправу та відновлено сполучення між Тростянцем та Охтиркою завдяки тимчасовій штучній споруді у Климентовому на дорозі Н-12 Суми-Полтава.

Джерело: https://www.facebook.com/Ukravtodor.Gov.Ua/posts/358425199649430

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Может Заинтересовать

Кулеба і Блінкен обговорили український продовольчий експорт

Глава МЗС України Дмитро Кулеба і держсекретар США Ентоні Блінкен домовилися в Берліні спі…